Technische touwgegevens

LE-2 ROUND WEBBING SLING

Catalogusproduct. De technische waarden hieronder komen uit de broncatalogusgegevens die ROPE FINDER gebruikt.

Broncatalogusgegevens

Technische touwgegevens

Diameter—
Gewicht—
Breeksterkte—
Materiaal
100% HT Polyesterband
Constructie
—
Broncatalogi
Professionele scheepvaart
Gerelateerde markten
Professionele scheepvaart
LE-2 ROUND WEBBING SLING — Catalogus afbeelding

Toepassingen

Toepassingen

—

Voordelen

Voordelen

Hoogwaardig product met de 7:1 veiligheidsfactorGeproduceerd uit polyesterweefsel met hoge sterkteVoor iedere toepassing zijn er diverse maten leverbaarNiet gladHoge weerstand tegen chemische en olievervuilingOp maat gemaakte stroppen voor specifieke toepassingen kunnen op klantspecificatie worden gemaaktEr zijn verschillende kleuren beschikbaar

Broncatalogusgegevens

Technische touwgegevens

Commerciële maritieme touwen 2024 · PDF 65

Standaard
EN 1492-2+A1
Veiligheidsfactor
7:1
Materiaal
100% HT Polyesterband

Technische varianten

Catalogusvariantgegevens

Vergelijk eerst de catalogusbereiken en bekijk daarna de exacte varianten.

Commerciële maritieme touwen 2024 · PDF 65

KleurBreedte (mm)Werklast, 100% (kgf)Werklast, 80% (kgf)Werklast, 200% (kgf)Werklast, hoek 0–45° (kgf)Werklast, hoek 45–60° (kgf)Breeksterkte (kgf)Werklast (kgf)Lengte (m)
PAARS251000800200014001000700010001-10
GROEN50200016004000280020001400020002-10
GEEL75300024006000420030002100030002-10
GRIJS100400032008000560040002800040004-10
ROOD1255000400010000700050003500050004-10
BRUIN1506000480012000840060004200060004-10
BLAUW20080006400160001120080005600080005-10
ORANJE25010000800020000140001000070000100005-10
HoekCapaciteit (%)
0°100
30°95
45°90
60°85
90°70
120°50

De technische waarden hieronder komen uit de broncatalogusgegevens die ROPE FINDER gebruikt.